O nas

Platforma elektroniczna

jest kontynuacją działań Polskiej Szkoły Echokardiografii wzbogaconą o dodatkowe materiały edukacyjne, możliwość konsultacji oraz portal społecznościwy dla lekarzy uczestniczących w programie. Stanowi ona dodatkowe źródło wiedzy dla wszystkich lekarzy praktyków specjalizujących się w kardiologii oraz chorobach wewnętrznych.

Projekt realizowany jest przez firmę Grupa NeoMed

która zajmuję się organizującą profesjonalnych szkoleń i konferencji, na których wykładowcami są najwybitniejsi specjaliści. Celem firmy jest tworzenie praktycznych, wieloprofilowych i elektronicznych platform edukacyjnych dla lekarzy i farmaceutów w różnych dziedzinach.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom

przygotowaliśmy nowoczesny system edukacji elektronicznej , w którym znajdziecie Państwo wiele interesujących treści prezentowanych w formie kursów on-line, interaktywnych wykładów, forum dyskusyjnego i serwisów informacyjnych.

Użytkownikami Platformy Edukacyjnej PSE mogą być wyłącznie osoby zawodowo związane z medycyną, tzn. posiadające prawo wykonywania zawodu lekarza, lekarza dentysty. Dlatego też, aby uzyskać status użytkownika należy przejść przez procedurę rejestracji.

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy łatwy i szybki sposób rejestracji.

Wierzymy, że system e – learn - dostępny na Platformie Edukacyjnej Polskiej Szkoły Echokardiografii spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

Archiwum aktualności