O nas

Elektroniczna Platforma Edukacyjna

jest kontynuacją działań Polskiej Szkoły Echokardiografii oraz Forum Polskiej Echokardiografii Klinicznej której głównym celem jest dostęp do najnowszych danych klinicznych oraz materiałów edukacyjno-warsztatowych w zakresie nowoczesnej diagnostyki i terapii kardiologicznej. Stanowi dodatkowe źródło wiedzy dla wszystkich lekarzy praktyków specjalizujących się w kardiologii, kardiochirurgii oraz chorobach wewnętrznych.

Projekt realizowany jest przez firmę Grupa NeoMed

która zajmuję się organizującą profesjonalnych szkoleń i konferencji, na których wykładowcami są wybitni eksperci w wielu obszarach medycyny. Tworzymy praktyczne i nowoczesne narzędzia edukacyjne dla lekarzy, farmaceutów oraz studentów medycyny.

Co znajdziemy na stronach Platformy Edukacyjnej?

Przygotowaliśmy nowoczesny system edukacji elektronicznej, w którym znajdziecie Państwo wiele interesujących treści prezentowanych w formie kursów on-line, interaktywnych wykładów, webinariów, zagadek diagnostycznych oraz aktualnie obowiązujących wytycznych obszarze kardiologii.

Użytkownikami Platformy Edukacyjnej PSE mogą być wyłącznie osoby zawodowo związane z medycyną, tzn. posiadające prawo wykonywania zawodu lekarza, lekarza dentysty. Dlatego też, aby uzyskać status użytkownika należy przejść przez procedurę rejestracji, która w łatwy i szybki sposób przeniesie Państwa do stron edukacyjnych.

Wierzymy, że ten nowoczesny system edukacji online – sprosta Państwa oczekiwaniom i pomoże w codziennej pracy z pacjentami!

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

Archiwum aktualności