-
PREMIUM Zagadka 10 - Rozwiązanie - Pacjent przed kardiowersją elektryczną
Problem diagnostyczny z Zagadki 10 - rozwiązany. Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź czy było możliwe rozpoznanie? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
Zagadka 10 - Rozwiązanie - Pacjent przed kardiowersją elektryczną
-
PREMIUM Zagadka 10 - Pacjent przed kardiowersją elektryczną
Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź co sugeruje obraz lewego przedsionka? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 9 - Rozwiązanie - Jaka to struktura?
Problem diagnostyczny z Zagadki 9 - rozwiązany. Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź czy było możliwe rozpoznanie? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 9 - Jaka to struktura?
Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź jaka to struktura? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 8 - Rozwiązanie - Dodatkowa struktura w TEE
Problem diagnostyczny z Zagadki 8 - rozwiązany. Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź czy było możliwe rozpoznanie? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 8 - Dodatkowa struktura w TEE
Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź co to za dodatkowa struktura w TEE ? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 7 - Rozwiązanie - Co to za struktura obok serca
Problem diagnostyczny z Zagadki 7 - rozwiązany. Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź czy było możliwe rozpoznanie? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 7 - Co to za struktura obok serca
Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź co to za struktura obok serca? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 6 - Rozwiązanie - Czy jest możliwe rozpoznanie?
Problem diagnostyczny z Zagadki 6 - rozwiązany. Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź czy było możliwe rozpoznanie? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 6 - Czy jest możliwe rozpoznanie?
Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź czy jest możliwe rozpoznanie? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 5 - Rozwiązanie - Czy wykonać kardiowersję elektryczną
Problem diagnostyczny z Zagadki 5 - rozwiązany. Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź czy u tego chorego należało wykonać kardiowersję elektryczną? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
Zagadka 5 - Rozwiązanie - Czy wykonać kardiowersję elektryczną
-
PREMIUM Zagadka 5 - Czy wykonać kardiowersję elektryczną
Zobacz multimedialną prezentację i sprawdź czy u tego chorego należy wykonać kardiowersję elektryczną? Prezentacja przygotowana przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego z Kliniki Kardiologii UM w Lublinie.
-
PREMIUM Zagadka 4 - Rozwiązanie - Zagadkowy przepływ – przypadek 22-letniego pacjenta porażonego w dzieciństwie prądem
Problem diagnostyczny z Zagadki 4 - rozwiązany. Zobacz multimedialną prezentację z badania echokardiograficznego 22-letniego pacjenta porażonego w dzieciństwie prądem, przygotowaną przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego.
-
PREMIUM Zagadka 4 - Zagadkowy przepływ – przypadek 22-letniego pacjenta porażonego w dzieciństwie prądem
Zobacz multimedialną prezentację z badania echokardiograficznego 22-letniego pacjenta porażonego w dzieciństwie prądem, przygotowaną przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego i postaw diagnozę.
Zagadka 4 - Zagadkowy przepływ – przypadek 22-letniego pacjenta porażonego w dzieciństwie prądem
-
PREMIUM Zagadka 3 - Rozwiązanie - pacjentka z zespołem Eisenmengera z dodatkową strukturą w jamie osierdzia
Problem diagnostyczny z Zagadki 3 - rozwiązany. Zobacz multimedialną prezentację z badania echokardiograficznego pacjentki z zespołem Eisenmengera z dodatkową strukturą w jamie osierdzia, przygotowaną przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego.
Zagadka 3 - Rozwiązanie - pacjentka z zespołem Eisenmengera z dodatkową strukturą w jamie osierdzia
-
PREMIUM Zagadka 3 - pacjentka z zespołem Eisenmengera z dodatkową strukturą w jamie osierdzia
Zobacz multimedialną prezentację z badania echokardiograficznego pacjentki z zespołem Eisenmengera z dodatkową strukturą w jamie osierdzia, przygotowaną przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego i postaw diagnozę.
Zagadka 3 - pacjentka z zespołem Eisenmengera z dodatkową strukturą w jamie osierdzia
-
PREMIUM Zagadka 2 - Rozwiązanie - 45-letnia pacjentka z dodatkową strukturą w prawej komorze
Problem diagnostyczny z Zagadki 2 - rozwiązany. Zobacz multimedialną prezentację z badania echokardiograficznego 45-letniej pacjentki z dodatkową strukturą w prawej komorze, przygotowaną przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego.
Zagadka 2 - Rozwiązanie - 45-letnia pacjentka z dodatkową strukturą w prawej komorze
-
PREMIUM Zagadka 2 - 45-letnia pacjentka z dodatkową strukturą w prawej komorze
Zobacz multimedialną prezentację z badania echokardiograficznego 45-letniej pacjentki z dodatkową strukturą w prawej komorze, przygotowaną przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego i postaw diagnozę.
Zagadka 2 - 45-letnia pacjentka z dodatkową strukturą w prawej komorze
-
PREMIUM Zagadka 1 - Rozwiązanie - 63-letni pacjent z ICD
Zobacz multimedialną prezentację rozwiązującą problem diagnostyczny z zagadki 1, z badania echokardiograficznego 63-letniego pacjenta z ICD przygotowaną przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego.
-
PREMIUM Zagadka 1 - 63-letniego pacjenta z ICD
Zobacz multimedialną prezentację z badania echokardiograficznego 63-letniego pacjenta z ICD przygotowaną przez Profesora Andrzeja Tomaszewskiego i postaw diagnozę.
-
PREMIUM Przypadek: 58 letni mezczyzna z niewydolnoscia serca i tetniakiem rzekomym serca - Dr n. med. Jerzy Górny
Nowy przypadek kliniczny przygotowany przez Dr n. med. Jerzego Górnego z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie - „58 letni mezczyzna z niewydolnoscia serca i tetniakiem rzekomym serca”
-
PREMIUM Zakażenie wirusem HIV - czego można oczekiwać w badaniu echokardiograficznym? - Lek. Katarzyna Wdowiak-Okrojek oraz Prof. dr hab. n. med. Piotr Lipiec
Nowy przypadek kliniczny przygotowany przez Ekspertów z Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego pod kierownictwem prof. Piotr Lipca (Kierownik Zakładu Szybkiej Diagnostyki Kardiologicznej i Katedry Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi) oraz dr Katarzyny Wdowiak-Okrojek - „Zakażenie wirusem HIV – czego można oczekiwać w badaniu echokardiograficznym?”
-
PREMIUM Przypadek kliniczny pt.: „Dziwna stymulacja.” Doc. Andrzej Tomaszewski, Prof. Andrzej Kutarski (Klinika Kardiologii UM w Lublinie) oraz Prof. nadzw. UM Elżbieta Czekajska-Chehab (I Zakład Radiologii Lekarskiej Katedry Radiologii UM w Lublinie)
Doskonała prezentacja unikalnego przypadku klinicznego przygotowana przez Doc. Andrzeja Tomaszewskiego, Prof. Andrzeja Kutarskiego oraz Prof. nadzw. UM Elżbiety Czekajskiej-Chehab z Ośrodka Kardiologicznego w Lublinie pt.: „Dziwna stymulacja”. ZAPRASZAMY !
Jeśli masz podobne w swojej praktyce - Napisz do Nas! office@grupaneomed.pl